Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Restaurant Darwin

Hotel Restaurant Darwin disponuje dvěma restauracemi a zahrádkou ve vnitřním atriu hotelu. Hlavní restaurace má kapacitu 70 míst k sezení a k pořádání uzavřených akcí, konferencí nebo meetingů, lze ideálně využít menší restauraci s kapacitou 30 míst. Z obou restaurací je přístup do příjemné klidné zahrady, ve které můžete uspořádat zábavnou akci nebo si dát kávu . Věnovat se Vám bude personál, který je tu proto, aby Vám návštěvu tady co nejvíce zpříjemnil. Nabízené pokrmy z jídelního lístku zná a bude připraven Vám poradit při výběru nebo zodpovědět Vaše otázky. Při přípravě pokrmů tady kladou důraz na čerstvost a používáme tradiční postupy. Nepoužívají tu žádné průmyslově vyráběné polotovary, koncentráty, směsi koření ani dochucovadla.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO