Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Restaurace Lesní zátiší

Adršpašské skály… Bizarní výtvor přírody nebo sochařské dílo věčného tvůrce ? Pociťte jejich zvláštní kouzlo, lákající a inspirující filmaře, malíře a básníky. Prostor pro snění a fantazii, imaginární krajina našich snů, dívající se na nás blankytnýma očima skalních jezer. Věže, rokle, jeskyně a vodopády v labyrintech skal… Najdete tu Lesní zátiší - hotel, stojící u samé brány Adršpašských skal. Útulný a komfortní, s dobrou kuchyní, zve vás na návštěvu. Hotelová restaurace je otevřená denně od 11.00 do 22.00 hod. Kapacita 30 míst k posezení. K dispozici je salonek pro uzavřenou společnost s kapacitou do 10 osob. V letním období můžete využít letní terasu s kapacitou 40 míst. Specialitou kuchyně je domácí česká strava.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO