Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 156x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace a hotel Radnice

Čtyřhvězdičkový hotel a restaurace Radnice sídlí v historickém centru Liberce, jen pár kroků od honosné novorenesanční radnice a divadla F. X. Šaldy. Restaurace nabízí pochoutky české a mezinárodní kuchyně. Skvěle poslouží nejen pro posezení s přáteli, ale i svatební hostiny nebo rodinné oslavy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pátek, tentokráte den prac. klidu, ale i přesto byla návštěva oblíbené restaurace. Klid dnešního dne, nepřeplněná restaurace potěšila. Po delší době zeleninový salát s hovězím masem byla velmi dobrá volba, malé pivo Bernard také :). Jako tečka Latte ! Až na RESTU, které změnilo podmínky Voucherů :(.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Pečené koleno, zelný salát, hořčice, křen a pečivo. Klasika, kterou ne každý ocení, ale za mne osobně příjemná změna. Vše bylo OK, maso měkké, nevysušené. zelný salát příjemná náhrada kyselé okurky. Snad jediná lepší volba by byl čerstvý křen, místo sterilizovaného :o).
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prší, prší volali čápi !!! Platilo pro celý krásný dnešní den. A to je 2x důvod deštivý den vylepšit dobrým obědem. A tak se i stalo. Dnešní Lasaně s kuřecím masem a špenátem byly velmi dobré a bylo toho dost. Dnes velká pochvala :).
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO