Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek
Na mapě

Informace Hotel Pod Kapličkou

Hotel Pod Kapličkou je nově rekonstruovaný hotel (2018) v Jeseníkách. Nachází se v Malé Morávce, 1,7 km od lanové dráhy Kopřivná, v blízkosti dětského vleku. Nabízí rodinné, nové ubytování ve skandinávském stylu, pokoje s Wi-Fi zdarma, bar a restauraci s dětským koutkem.
Hotel pod Kapličkou nabízí zázemí pro děti, u restaurace v přízemí je skandinávský koutek s teepee, venku v létě dětské hřiště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování (od jarní sezony máme k dispozici půjčovnu elektrokol a elektrokoloběžek). V přízemí hotelu se nachází také zábavní herna s ping-pongem, šipkami a stolním fotbalem. Hotel pod Kapličkou leží 2,1 km od sjezdovky Myšák, 2,6 km od vleku Praděd. V blízkosti se nachází největší lyžařské areály Ski Areál Kopřivná nebo Ski Aréna Karlov. 

Denně se podává snídaně formou bufetu, restaurace je v provozu denně. Nabízí výborná česká jídla, kuchaři také rádi vaří italskou kuchyni. Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno