Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Hodnocení Hotel Plumlov

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  -
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Do hotelu jsem přijel jako svatební host. Zřejmě mě zapomněli nahlásit organizátoři a řekli o mě provoznímu personálu až na místě po příjezdu. Paní co nás vítala, mě dost uzemnila slovy....Vy jste Ti, co se pozdě přihlásili, nemám pro Vás místo, posadíme Vás na terasu (mimo místnost, kde se slavilo a zahajovala hostina). Žádná snaha o řešeni situace (přidání židlí, stolu, popř. zda nebude nějaké místo). Po pár minutách na terase, když jsem slyšel zevnitř bavící se společnost a zahajovací řeči svatebnmí hostiny jsem se sbalil a znechuceně odjel. Jídlo jsem již neochutnal , bylo mi z toho opravdu špatně od žaludku. Šlo o hloupé 3 místa...děkuji za zážitek , na tohle se nedá zapomenout. Plumlov budu vždy brát oklikou.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Poměrně trefně vyladěné prostředí prvorepublikového hotelu. Příjemné, včetně obsluhy. Téměř bez hostů. Jídlo mělo formu. Kulajda dobrá, svíčkové něco chybělo, omáčka byla tak nějak jiná (možná méně kořenové zeleniny). Z repraku hrálo cosi jako klavírní doprovod - chvalim. Celkový dojem velmi dobrý.

Zet
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Hotel Plumlov leží v krasném prostředí, hned u přehrady, kousek od plaže u Lazničků. Restaurace je moderní a dá se sedět i na terase před hotelem s výhledem na přehradu. A teď ohledně jídla. Výběr není moc rozsáhlý (asi z 15 jídel) a jedná se hlavně o speciality. Ceny se pohybují od 100 Kč až 300 Kč. Na jídlo jsme čekali asi 30 min. Bylo to dobré, jen bramborová kaše byla úplně bez chuti. Obsluha byla velmi příjemná. Pokud se rozhodnete tuhle restauraci navštívit, doporučuji si stůl zarezervovat, protože mají často plno a pokud máte doma pejska, určité ho vemte sebou. :)

Veronica
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  2

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restauraci jsme navštívili mj. z důvodu krásně designovaného prostoru. Avšak při příchodu do restaurace nás personál z důvodu konání nějaké akce odvedl do patra, do místnosti, která působila spíše jako společenská místnost pro posezení hostů penzionu. Nicméně jsme zůstali a začali s výběrem jídla, když jsme následně u servírky objednávali, bylo nám sděleno, že námi vybraná jídla dnes již bohužel nemají a v už tak docela skromném jídelním lístků nám označila přibližně 5 jídel,ze kterých si můžeme vybrat. Nakonec jsme si tedy i z tohoto velmi omezeného menu vybrali. Kromě těchto dvou, pro nás, velkých nedostatků však mohu restauraci hodnotit kladně, personál je ochotný a jídlo bylo také v pořádku.

Mara
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba