Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotek

Hodnocení Hotel Plumlov

Celkové:
  • Jídlo:
    -
  • Personál:
    1
  • Prostředí:
    3

Do hotelu jsem přijel jako svatební host. Zřejmě mě zapomněli nahlásit organizátoři a řekli o mě provoznímu personálu až na místě po příjezdu. Paní co nás vítala, mě dost uzemnila slovy....Vy jste Ti, co se pozdě přihlásili, nemám pro Vás místo, posadíme Vás na terasu (mimo místnost, kde se slavilo a zahajovala hostina). Žádná snaha o řešeni situace (přidání židlí, stolu, popř. zda nebude nějaké místo). Po pár minutách na terase, když jsem slyšel zevnitř bavící se společnost a zahajovací řeči svatebnmí hostiny jsem se sbalil a znechuceně odjel. Jídlo jsem již neochutnal , bylo mi z toho opravdu špatně od žaludku. Šlo o hloupé 3 místa...děkuji za zážitek , na tohle se nedá zapomenout. Plumlov budu vždy brát oklikou.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba