Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 68 %     hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Sauna

    Letohrad, Komenského 216, 56151

Hotel Na Zámku Letohrad

V zámecké restauraci jsou podávaná jídla a speciality převážně české kuchyně. Restaurace, která je umístěna v bývalé zámecké konírně, má k dispozici 36 míst, součástí je arkáda pro 20 osob, salonek s 18 místy, v létě je možné posedět na terase na zámeckém nádvoří pro 30 hostů.  Každý všední den od 11 do 14 hodin je zde nabízeno polední menu.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Poprvé jsem v této restauraci zkusil burger. Bohužel se však nezadařilo a maso bylo přesolené tak, že jsem porci musel z poloviny vrátit... Nový jídelní lístek sice nenabízí nová jídla, zato jsou však o desítky korun dražší. Což by nevadilo, kdyby i tak chutnalo... Servis naopak bez chyby, slečny milé a usměvavé ;) Rádi přijdeme na reparát.
Hotel Na Zámku Letohrad
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Předražené a nedobré. Řízek jak žvýkačka. Strouhanka z něj opadala než ho donesli. A to vše u telecího řízku za 297 Kč. K tomu mistička salátu průměr 5 cm.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Přednarozeninový večer s manželkou při dobrém vínku a výběrovými rumy vyšel skoro na jedničku. Svařené víno bylo oproti jiným návštěvám poměrně kyselejší. Ovšem čepovaná Plzeň naprosto v pořádku.
Hotel Na Zámku Letohrad
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO