Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

9 fotek
Na mapě

Informace Hotel Mlýnská

Moderní hotel se nachází v klidném zákoutí městské památkové zóny.

Hotelová restaurace o kapacitě 50 osob nabízí útulné, nekuřácké prostředí. V nabídce jsou tradiční česká jídla, ale i oblíbené evropské receptury. Jídla jsou připravována vždy z čerstvých surovin. Do nabídky jídel také patří bagety, saláty, chlebíčky a zákusky vlastní výroby.

Prostředí restaurace je vhodné na pořádání svateb, rodinných a firemních oslav, stužkovacích a maturitních večírků, vánočních večírků.

Součástí hotelu je zimní zahrada nacházející se v posledním, čtvrtém nadzemním podlaží. Samostatný salonek pro 15 osob je vhodný pro obchodní oběd, firemní školení, malé rodinné oslavy. K dispozici je připojení WiFI, kabelová televize a TV monitor s USB. Salonek je průchozí na přilehlou venkovní terasu.

V hotelu je k dispozici 54 lůžek ve 24 pokojích. Jednotlivé pokoje jsou moderně a elegantně zařízeny. Jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou, či vanou, kabelovou a satelitní televizí, připojením k internetu, minibarem, telefonem, trezorem, klimatizací. Parkování je umožněno v podzemních garážích.

Otevírací doba restaurace:

Denní samoobslužná restaurace:
Po - Pá 07:30 - 16:00

Večerní restaurace s obsluhou:
Po - Pá 18:00 - 22:00
So 11:00 - 22:00


Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba