9 fotek
Na mapě

Informace Hotel Mlýnská

Moderní hotel se nachází v klidném zákoutí městské památkové zóny.

Hotelová restaurace o kapacitě 50 osob nabízí útulné, nekuřácké prostředí. V nabídce jsou tradiční česká jídla, ale i oblíbené evropské receptury. Jídla jsou připravována vždy z čerstvých surovin. Do nabídky jídel také patří bagety, saláty, chlebíčky a zákusky vlastní výroby.

Prostředí restaurace je vhodné na pořádání svateb, rodinných a firemních oslav, stužkovacích a maturitních večírků, vánočních večírků.

Součástí hotelu je zimní zahrada nacházející se v posledním, čtvrtém nadzemním podlaží. Samostatný salonek pro 15 osob je vhodný pro obchodní oběd, firemní školení, malé rodinné oslavy. K dispozici je připojení WiFI, kabelová televize a TV monitor s USB. Salonek je průchozí na přilehlou venkovní terasu.

V hotelu je k dispozici 54 lůžek ve 24 pokojích. Jednotlivé pokoje jsou moderně a elegantně zařízeny. Jejich vybavení splňuje kritéria náročných klientů. Pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchou, či vanou, kabelovou a satelitní televizí, připojením k internetu, minibarem, telefonem, trezorem, klimatizací. Parkování je umožněno v podzemních garážích.

Otevírací doba restaurace:

Denní samoobslužná restaurace:
Po - Pá 07:30 - 16:00

Večerní restaurace s obsluhou:
Po - Pá 18:00 - 22:00
So 11:00 - 22:00


Zobrazit více
  • +3

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace