Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

9 fotek
Na mapě

Informace Hotel Maroli

Restaurace hotelu Maroli pro vás připravila koncept spojení dobrého jídla s kvalitním vínem z okolí Pálavy. Moravská kuchyně a zdejší kvalitní vína spolu vytváří jedinečné spojení chutí, typických pro tento region.

Kromě restaurace jsou vám k dispozici dva salonky a letní terasa, odkud je jedinečný výhled na všechny podstatné dominanty Mikulova.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Hned po příchodu krásný prostor, dostali jsme jídelní lístky a 15min. čekali až někdo dojde a budeme si moci objednat. Jídlo vypadalo hezky, ale chutnalo otřesně. Losos skoro syrový a plný kostí, omáčka dijonská byla hořčice zalitá vodou... taková vodová břečka. Přítel měl nedopečenou a nedochucenou kachnu. Ceny docela dobré, ale né za takovou kejdu. Za nás nedoporučujeme.

 • Uživatelská fotka z Hotel Maroli
Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Super místo pro zastavení se na cestě kolem. Pěkné prostředí, super jídlo, skvělý personál, rozumné ceny, nemám co bych vytknul. Určitě se sem budu při cestování kolem vracet.

Kobra-23
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno