Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Leyla

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá kavkazská jídla. Velmi netradiční a zajímavé chutě a kombinace surovin. Doporučuji pro nevšední gastronomický zážitek. Personál byl velmi vstřícný a ochotný.
Restaurant Leyla
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Kuchyně nás bohužel zklamala. Dala jsem si "Telecí medailonky s opečenou bramborou, rajčetem s omáčkami Adžika a Tzatziki". Telecí bylo bohužel poměrně dost prorostlé, šlupka u přiloženého bramboru připomínala uhel, rajče bylo úplně bez chuti. Jediné co mi chutnalo, byla omáčka Tzatziki.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace moc pěkná. Jídlo zajímavé a chutné, i když trochu předražené. Co se obsluhy týče nic moc. U stolu se moc nezdržel, po 15 minutách co jsme dojedli a dopili se nikdo neobjevil. Tak jsme to vzdali a kávu, kterou jsme měli v planu jsme si dali jinde. Šli jsme k baru zaplatit. Chapala bych kdyby bylo plno...ale byli jsme jediný stůl a nejspíš pani provozní u baru. Chtělo by to více péče o hosta.
Restaurant Leyla

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO