Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Hotel Leyla

Frymburk Hotel Leyla Lipno nabízí vysoký standard kvality veškerých služeb. Díky své jedinečné poloze je ideálním místem pro Vaši dovolenou na Lipně. Plně klimatizovaná stylová nekuřácká restaurace s vnitřní kapacitou 100 míst a originální terasa s kapacitou 150 míst je výborným doplňkem poskytovaných služeb. Tradiční kuchyně nezklame žádného gurmána ani sběratele gastronomických zážitků. Celkovou atmosféru doprovází otevřený rožeň v pilotním prostoru restaurace, kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků. Pro všechny návštěvníky restaurace je připraven originální virtuální večerní program. Dle přání zákazníka připravují též oslavy, svatby, večírky, školení, rauty, projekci, grilování na terase a další doprovodné programy.

 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Kuchyně nás bohužel zklamala. Dala jsem si "Telecí medailonky s opečenou bramborou, rajčetem s omáčkami Adžika a Tzatziki". Telecí bylo bohužel poměrně dost prorostlé, šlupka u přiloženého bramboru připomínala uhel, rajče bylo úplně bez chuti. Jediné co mi chutnalo, byla omáčka Tzatziki.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace moc pěkná. Jídlo zajímavé a chutné, i když trochu předražené. Co se obsluhy týče nic moc. U stolu se moc nezdržel, po 15 minutách co jsme dojedli a dopili se nikdo neobjevil. Tak jsme to vzdali a kávu, kterou jsme měli v planu jsme si dali jinde. Šli jsme k baru zaplatit. Chapala bych kdyby bylo plno...ale byli jsme jediný stůl a nejspíš pani provozní u baru. Chtělo by to více péče o hosta.
Hotel Leyla
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO