Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Leyla

Tato plně klimatizovaná stylová nekuřácká restaurace s vnitřní kapacitou 100 míst a originální terasou s kapacitou 150 míst nabízí tradiční kuchyni. Celkovou atmosféru doprovází otevřený rožeň v pilotním prostoru restaurace, kde jsou připravovány pokrmy přímo před zraky návštěvníků. Pro všechny návštěvníky restaurace je připraven originální virtuální večerní program. Dle přání zákazníka připravují též oslavy, svatby, večírky, školení, rauty, projekci, grilování na terase a další doprovodné programy.

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá kavkazská jídla. Velmi netradiční a zajímavé chutě a kombinace surovin. Doporučuji pro nevšední gastronomický zážitek. Personál byl velmi vstřícný a ochotný.
Restaurant Leyla
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Kuchyně nás bohužel zklamala. Dala jsem si "Telecí medailonky s opečenou bramborou, rajčetem s omáčkami Adžika a Tzatziki". Telecí bylo bohužel poměrně dost prorostlé, šlupka u přiloženého bramboru připomínala uhel, rajče bylo úplně bez chuti. Jediné co mi chutnalo, byla omáčka Tzatziki.
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace moc pěkná. Jídlo zajímavé a chutné, i když trochu předražené. Co se obsluhy týče nic moc. U stolu se moc nezdržel, po 15 minutách co jsme dojedli a dopili se nikdo neobjevil. Tak jsme to vzdali a kávu, kterou jsme měli v planu jsme si dali jinde. Šli jsme k baru zaplatit. Chapala bych kdyby bylo plno...ale byli jsme jediný stůl a nejspíš pani provozní u baru. Chtělo by to více péče o hosta.
Restaurant Leyla
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO