Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Křemešník

V této restauraci s barem Vás jistě mile překvapí rozmanitý sortiment vybraných specialit brilantní české i evropské kuchyně. Restaurace je schopna svojí kapacitou najednou uspokojit 65 osob, samostatně odděleným salonkem pak osob 55. Nabídka gastronomických služeb dále zahrnuje celkové zajištění společenských akcí jako jsou např. rauty či svatební oslavy. K tomuto účelu slouží vlastní bar s obsluhou, sociálním zařízením, samostatným vstupem a venkovní terasou, na které je za příznivého počasí možnost posezení i úpravy pokrmů grilováním. Ve vybavení salonku je samozřejmostí TV, video, dataprojektor s projekčním plátnem a WIFI.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hezké místo vedle zachovalého kostela skýtá úkryt pro věřící po bohoslužbě, tak i pro lidi milující procházky po okolí Křemešníku. Palačinky byly výborné, pražený čaj s velkými kusy ovoce a vynikající káva. Skvělá tečka za sobotním výletem!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO