Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Kraví hora

Přehled hodnocení
87% celkově
78% personál
85% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídla byla výtečná, chuťově není rozhodně co vytknout, kvalitou odpovídala ceně jídla. Avšak to, že personál opomněl přinést objednané polévky, není dobrou vizitkou 3* restaurace (hotelu). Omluvou nám měl být dezert (oschlá "buchta") na účet podniku ...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídla jsou výborná, chuťově nemám co vytknout. Kvalita odpovídá ceně jídla. Rád si zde dávám hovězí maso (steak, pupek,..). Některá jídla ovšem působí trochu obyčejně (losos s bramborem, by si dle mého názoru, zasloužil alespoň malý salátek v této cenové kategorii). Je to asi o volbě jídla. Ale jedná se o dobrou restauraci široko daleko :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velké překvapení, z ničeho nic se před Vámi zejiví krásný komplex, kde je příjemná a kvalitní restaurace. Každý pokrm za rozumnou cenu (dobrý poměr cena/výkon), těším se příště.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Druhá návštěva a opět naprostá spokojenost! Mají zde milou a rychlou obsluhu, příjemné prostředí a výborné jídlo. Dala jsem si grilovanou vepřovou panenku na hráškovém pyré s pečeným bramborem a vinnou redukcí, k pití plzničku a jako sladkou tečku tvarohový dort s jahodami a ristretto.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hotel se nachází na hranici samozvané Spolkové republiky Kraví hora. V restauraci si člověk vybere zajímavá jídla a pak si na nich pochutná. Obsluha je rychlá a dokáže poradit. Kdykoliv se nacházím poblíž tak se rád vracím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí vinných sklepů. Jezírko s kojo kapry a jesetery působí velmi uvolňujícím dojmem. Pěkná zahrádka. Personál včetně kuchaře byli ochotni poradit a vymyslet jídlo v úpravě přímo pro celiaka. Výborný hovězí pupek můžeme jedině doporučit!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Luxusné miesto a esťe lepšia reštaurácia, vynikajúce chrěstové pochutiny a najlepší dezert: LEHKÝ SMETANOVÝ DEZERT S ČERSTVÝMI JAHODAMI... Určite odporúčam si sem urobiť výlet kľudne z Brna, nebudete sklamaní..

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO