Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Kraví hora

Hotel Kraví hora má stylovou NEKUŘÁCKOU RESTAURACI s dětským koutkem, která nabízí až 40 míst u stolu a moderní restauraci GOURMET s kapacitou až 30 míst s možností příjemného posezení u krbu ve dvou nebo s přáteli.Tyto dvě restaurace jsou součástí jednoho společného prostoru a vytváří tak jednu restauraci s kapacitou až 80 míst. V nabídce jídelního lístku naleznete tradiční pokrmy české kuchyně, speciality šéfkuchaře, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Nabízíme výběr z denní nabídky jídel a z nabídky stálého jídelního lístku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Jídla jsou výborná, chuťově nemám co vytknout. Kvalita odpovídá ceně jídla. Rád si zde dávám hovězí maso (steak, pupek,..). Některá jídla ovšem působí trochu obyčejně (losos s bramborem, by si dle mého názoru, zasloužil alespoň malý salátek v této cenové kategorii). Je to asi o volbě jídla. Ale jedná se o dobrou restauraci široko daleko :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velké překvapení, z ničeho nic se před Vámi zejiví krásný komplex, kde je příjemná a kvalitní restaurace. Každý pokrm za rozumnou cenu (dobrý poměr cena/výkon), těším se příště.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO