Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Kraví hora

Hotel Kraví hora má stylovou NEKUŘÁCKOU RESTAURACI s dětským koutkem, která nabízí až 40 míst u stolu a moderní restauraci GOURMET s kapacitou až 30 míst s možností příjemného posezení u krbu ve dvou nebo s přáteli.Tyto dvě restaurace jsou součástí jednoho společného prostoru a vytváří tak jednu restauraci s kapacitou až 80 míst. V nabídce jídelního lístku naleznete tradiční pokrmy české kuchyně, speciality šéfkuchaře, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Nabízíme výběr z denní nabídky jídel a z nabídky stálého jídelního lístku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velké překvapení, z ničeho nic se před Vámi zejiví krásný komplex, kde je příjemná a kvalitní restaurace. Každý pokrm za rozumnou cenu (dobrý poměr cena/výkon), těším se příště.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Druhá návštěva a opět naprostá spokojenost! Mají zde milou a rychlou obsluhu, příjemné prostředí a výborné jídlo. Dala jsem si grilovanou vepřovou panenku na hráškovém pyré s pečeným bramborem a vinnou redukcí, k pití plzničku a jako sladkou tečku tvarohový dort s jahodami a ristretto.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hotel se nachází na hranici samozvané Spolkové republiky Kraví hora. V restauraci si člověk vybere zajímavá jídla a pak si na nich pochutná. Obsluha je rychlá a dokáže poradit. Kdykoliv se nacházím poblíž tak se rád vracím.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO