Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Ilf

Restaurace hotelu Ilf je vyhlášená svou českou i mezinárodní kuchyní a nabízí tak skvělé zázemí nejen pro romantickou večeři či obchodní jednání, ale také pro uspořádání společenských akcí jako jsou například soukromé či firemní oslavy, svatby, rauty či rozličná setkání.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V hotelu ILF sem nebyla poprvé. Večírky jsou tu skvělé, ale s jídlem se moc nepředvedli. Za to přu návštěvě na oběd jsem byla mile překvapena. Dala jsem si těstoviny a na ty já jsem pes, ale můžu říct, že byly výborné. Koleguv guláš vypadal také moc dobře. Doporučuji :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vše skvělé, jídlo, personál, ale celkový dojem mi naprosta zkazila přítomnost cizího psa, který se najednou rozběhl, opřel se mi o nohy a snažil se očuchat jídlo. Pak celou dobu rušil svým hlasitým kňučením. Na přítomnost psů v restauraci jsem přímo alergická, myslím si, že to velice nevhodné. Jana Vachudová
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO