Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotek

Hodnocení Hotel & Hostinec Slunce

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ralsko – bývalá velká základna ruských okupačních vojsk tu dodnes v jistém smyslu zanechává svoji stopu. Rozlehlá místa, polesí jakoby bez konce a polozapomenutý kraj. A ejhle, zde v této neznámé vesnici se nachází zjevení v podobě vkusně opraveného hotýlku. Jednoduché linie respektující architekturu původní budovy, prostor není nikde přeplácaný zbytečnostmi. Dbalo se tu i na detaily – například televize je v restauraci vkusně schovaná. V tomto poněkud zapadlém místě bych nečekal takovou návštěvnost, s níž jsem se tu mohl setkat. Jídlo jest velmi dobré. Záleží to na vkusu. Nemám rád horké polévky, tedy jsem ocenil nejen chuť, ale i pěknou krémovou konzistenci a ba dokonce i to studené vejce, jež v ní plavalo. Svíčková byla skvělá. Kuchař rád solí, někomu to může vyhovovat. Pokud brouzdáte tímto krajem či navštívíte nedaleké lázně, sem můžete bez obav vyrazit.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba