Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

7 fotografií
Svatovítské náměstí 13, Osečná - Lázně Kundratice
· Nyní zavřeno (11:00 - 20:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Hotel & Hostinec Slunce

Restaurace Slunce nabízí příjemné prostředí s dětským koutkem a oddělenou kavárnou v přední části. Jejich šéfkuchaři vytváří jedinečné gurmánské zážitky, které jsou inspirovány českou i mezinárodní kuchyní. Vaří výhradně z čerstvých surovin (v závislosti na ročním období), zeleninu a bylinky, které Vám podávají, si sami pěstují na zahrádce. Vaří opravdové jídlo, které je zdravé a zároveň chutné. Dále nabízí lahodná tuzemská i zahraniční vína.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    4
  • Prostředí:
    5

Ralsko – bývalá velká základna ruských okupačních vojsk tu dodnes v jistém smyslu zanechává svoji stopu. Rozlehlá místa, polesí jakoby bez konce a polozapomenutý kraj. A ejhle, zde v této neznámé vesnici se nachází zjevení v podobě vkusně opraveného hotýlku. Jednoduché linie respektující architekturu původní budovy, prostor není nikde přeplácaný zbytečnostmi. Dbalo se tu i na detaily – například televize je v restauraci vkusně schovaná. V tomto poněkud zapadlém místě bych nečekal takovou návštěvnost, s níž jsem se tu mohl setkat. Jídlo jest velmi dobré. Záleží to na vkusu. Nemám rád horké polévky, tedy jsem ocenil nejen chuť, ale i pěknou krémovou konzistenci a ba dokonce i to studené vejce, jež v ní plavalo. Svíčková byla skvělá. Kuchař rád solí, někomu to může vyhovovat. Pokud brouzdáte tímto krajem či navštívíte nedaleké lázně, sem můžete bez obav vyrazit.

Jenda
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba