Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 10x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel & Garden U Holubů

Hotel U Holubů a restaurace Garden sídlí na samém konci vesničky Čeladná na úpatí hory Smrk. Obklopení nádhernou beskydskou přírodou si tu v příjemné atmosféře vychutnáte speciality české i mezinárodní kuchyně.

V pestrém menu najdete tradiční regionální pochoutky v čele s domácími střapačkami nebo králičím hřbetem přelitým šípkovou omáčkou, masové a rybí speciality, saláty i slaďoučké dezerty.

Restaurace Garden a celková filosofie hotelu jdou ruku v ruce se zdravým životním stylem. Proto jsou veškeré prostory nekuřácké. Na malé návštěvníky čeká dětské menu i příjemný koutek na hraní.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Od personálu, přes umístění, a konečně po jídlo je restaurace absolutně fantastická. Je to jedna z našich nejoblíbenějších restaurací a vždy je pro nás zážitkem se do ní vracet. Nejen kulinářským.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci u Holubů jsme byli několikrát během našeho pobytu U Holubů. Prostředí je pěkné a obsluha byla velmi milá-taková nestrojená a sympatická.Cítili jsme se tam dobře. Jídlo výborné a originální. Zejména nám chutnala licka a kachna s domácími loksemi a taky livance. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dokonalá gastronomie s obsluhou vysoké úrovně. Vřele doporučuji.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO