Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Galaxie

Široká nabídka jídel české a mezinárodní kuchyně pod vedením skvělého šéfkuchaře vám potvrdí, že jste si hotel vybrali správně! Vyberte si z posezení v lobby baru, v restauraci Atrium, Splendido nebo v zahradním koutku, kde vám bude lépe chutnat. Pokud vyžadujete soukromí, vyberte si ze dvou salónků s kapacitou 60 a 50 míst. Rádi pro vás připraví akce všeho druhu od svateb, promocí, až po narozeniny nebo smuteční hostinu. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celá rodina si opravdu pochutnala, prostředí, personál a hlavně jídlo za 1! Při příchodu na nás čekal krásně nazdobený stůl, pak už jen pokračoval luxus. Jídlo bylo dokonalé a bylo opravdu vidět, že se personál stará o naše pohodlí. Určitě se vrátíme (budeme vracet). :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na Suchdolském náměstí v hotelu Galaxie najdete prostornou restauraci Splendido. Je v blízkosti autobusové zastávky. Jídlo ničím nenadchne, ale ani nezarmoutí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Měli jsme jen palačinky a kávu, ale moc spokojeni jsme s jejich kvalitou nebyli. Horké maliny byly studené a zmrzlina úplně rozteklá.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO