Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Fortna

Přehled hodnocení
85% celkově
72% personál
97% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 1x
3 2x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme po delší době navštívili tuto restauraci. Příjemná a vstřícná obsluha je tady samozřejmostí. Objednali jsme si pět různých jídel a všichni jsme byli velice spokojeni. Prostředí restaurace je pěkně zařízeno a štuková výzdoba stropu je nádherná. Celková cena za konzumaci plně odpovídala kvalitě jídel. Opět se sem rádi vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dnes na pracovním obědu. Krůtí Saltimboca byla dobrá, jen lehce vysušená a v rajčatovém salátku bylo tolik cibulovin, že předčily chuť krásně zralých rajčat. Světlá obyčejná bageta, i když rozpečená a potřená bylinkovým máslem moc nenadchne, když si za jídlo účtují 220,-Kč. Očekával bych domácí rozpečenou, či nějakou zdravější formu. Prostředí bylo příjemné, nicméně s každým průchodem milého personálu do kuchyně přes bar, byly slyšet několik sekund pouze velmi hlasité "lítačky", které se brzdily opravdu velmi dlouho a jsou hned vedle stolů v restauraci. To je dost nemilý zvuk. Přitom úlohu žádnou neplní, jsou velmi nízké takže i do zázemí je vidět. Jsou zde zbytečné a ihned bych je dal odstranit. Restaurace ihned dostane tišší a příjemnější ráz. Jde o detail, který ale podtrhuje atmosféru. JInak sem ještě zajdu, jedno z lepších míst k posezení v Chrudimi;-)
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo super jako vždy,jen obsluha nějak vázne
Hotel Fortna
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
V dané cenové hladině - velké zklamání. Jídlo není špatné, ale za danou cenu, spíše podprůměrné. Zcela prázdná restaurace v sobotu večer mluví samo za sebe. Vyloženě špatná je kvalita rozlévaných vín :-(
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Opětovná návštěva v této (asi jediné luxusní) restaurace v Chrudimi nebyla zklamáním. Většinou tu budete sami a dobře si pochutnáte. Steak z pravé svíčkové byl luxusní, avšak můj rumpsteak se mi zdál (včetně přílohy) studený. Nevím. asi to tak má být.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO