Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Fortna

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Opět jsme po delší době navštívili tuto restauraci. Příjemná a vstřícná obsluha je tady samozřejmostí. Objednali jsme si pět různých jídel a všichni jsme byli velice spokojeni. Prostředí restaurace je pěkně zařízeno a štuková výzdoba stropu je nádherná. Celková cena za konzumaci plně odpovídala kvalitě jídel. Opět se sem rádi vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Dnes na pracovním obědu. Krůtí Saltimboca byla dobrá, jen lehce vysušená a v rajčatovém salátku bylo tolik cibulovin, že předčily chuť krásně zralých rajčat. Světlá obyčejná bageta, i když rozpečená a potřená bylinkovým máslem moc nenadchne, když si za jídlo účtují 220,-Kč. Očekával bych domácí rozpečenou, či nějakou zdravější formu. Prostředí bylo příjemné, nicméně s každým průchodem milého personálu do kuchyně přes bar, byly slyšet několik sekund pouze velmi hlasité "lítačky", které se brzdily opravdu velmi dlouho a jsou hned vedle stolů v restauraci. To je dost nemilý zvuk. Přitom úlohu žádnou neplní, jsou velmi nízké takže i do zázemí je vidět. Jsou zde zbytečné a ihned bych je dal odstranit. Restaurace ihned dostane tišší a příjemnější ráz. Jde o detail, který ale podtrhuje atmosféru. JInak sem ještě zajdu, jedno z lepších míst k posezení v Chrudimi;-)
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo super jako vždy,jen obsluha nějak vázne
Hotel Fortna
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
V dané cenové hladině - velké zklamání. Jídlo není špatné, ale za danou cenu, spíše podprůměrné. Zcela prázdná restaurace v sobotu večer mluví samo za sebe. Vyloženě špatná je kvalita rozlévaných vín :-(
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Opětovná návštěva v této (asi jediné luxusní) restaurace v Chrudimi nebyla zklamáním. Většinou tu budete sami a dobře si pochutnáte. Steak z pravé svíčkové byl luxusní, avšak můj rumpsteak se mi zdál (včetně přílohy) studený. Nevím. asi to tak má být.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO