Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

5 fotografií
Nové Hrady 107, Proseč u Skutče
· Právě otevřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Hotel Chata Polanka

Chata Polanka nabízí příjemné posezení v restauraci a ubytování. Nabízí také denní menu a zajistí příjemné prostředí pro uspořádání školení, slavnostních večírků, seminářů, ale i rekreační program přímo v okolí hotelu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Byli jsme zde na rodinném obědě. Objednali jsme si panenku s bramborem a zeleninou. Když přinesli jídlo na stůl už nebylo teplé. Zeleninu ani nedonesli a maso bylo divně cítit. A tak jsme poprosili servírku, aby jídlo kuchař ochutnal. Servírka nám jídlo přinesla zpět s tím, že je v pořádku. Jídlo jsme odmítli a nezaplatili. Za nás restaurace podrazila a kvalita jídla je nic moc. A však restauraci dělá kuchař Občas jsme vaši restauraci navštívili, ale po téhle zkušenosti už opravdu ne. Tuto zkušenost jsem vyprávěla známé a ta mi potvrdila, že vraceli před 14 dny jídlo také, že se to nedalo jíst Musím pochválit servírky, protože se opravdu snažily

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Předražené jídlo, cena zdaleka neodpovídá kvalitě. Zřejmě spoléhají na projíždějící zákazníky, kteří nemají v úmyslu stavit se opakovaně. Já určitě ne ne ne

Michal
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Prima obsluha. Jídlo dost normální, nejpříhodněji popsatelné jako plnič. Rozhodně se neotrávíte, ale žádný speciální gastrozážitek prostě nečekejte. V lokálním kontextu rozhodně doporučeníhodné místo.

Ištván
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno