Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Zahradní restaurace hotelu Černý kůň

Restaurace nabízející irskou i českou kuchyni se nachází v prostorách suterénu hotelu přímo naproti chrámu sv. Mikuláše v Lounech, několik metrů od Mírového náměstí a radnice. Kavárna je součástí restaurace a zároveň "branou" do lounského kina Svět. Zahradní restaurace se otevírá každý rok s příchodem prvních teplých večerů a celé léto je zde možné posedět. Část prostor je zastřešena, takže není třeba se obávat letního deště. 

Recenze restaurace

Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Jídlo bylo dobré. Obsluha - jeden číšník na celou restauraci v pátek večer je dosti nedostatečná. Po sedmé večer už nestíhal a na pivo jsem čekal 40 min, jako celá restaurace. Jednu chvilku to vypadalo, že číšník odešel a bude samoobsluha. / došel plyn a musel narážet pivo/ Musím podotknout, že za to číšník nemohl. Vina je na straně majitele, který k této situaci podotkl jen, že si musí číšník poradit sám a raději odešel. Prostě podnikání u nás - nejlépe dát kasičku ke dveřím a zase někdy neshledanou. :(
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Dobré,ale ne vždy.Tentokrát jídelní lístek za 15 min. jídlo za 45-50 minut. Pivo po 25 minutách. Po upozornění výmluva na zahrádku (30 hostů ) nebyla to pravda .Číšník běhal po prázdné restauraci neučelně. Obsazeno pouze 14 lidmi (2 stoly). Před tím jsme zde byli 3x a vždy velmi spokojeni.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO