Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel Centrum Restaurant

Přehled hodnocení
86% celkově
86% personál
86% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 3x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto vynikající kuchyně - steak z tuňáka a lososový hamburger opravdu překvapil a nadchnul. Potěšilo nás příjemné a stylové prostředí restaurace. Obsluha také fungovala na jedničku, nechala nám dostatek soukromí, když jsme však něco potřebovali hned byli u nás. Určitě se plánujeme do restaurace vrátit s dalšími přáteli.
Hotel Centrum Restaurant
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem zde nedávno na jídle. Atmosféra v restauraci byla příjemná. Obsluha ochotná a milá a jídlo bylo obyčejné, ale celkově dobré. Celkově byla návštěva příjemná
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Luxusní gastronomický zážitek v pěkném prostředí. Personál je pozorný, nevtíravý milý a doporučí vhodný výběr jídel podle chutí hosta. Pro mě zatím nejlepší a nejzajímavější kuchyň v okolí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme využili při výletu a byli jsme velmi spokojeni. Při příchodu nás trochu zarazilo to, že restaurace byla v pátek ve večerních hodinách takřka prázdná. Ochutnali jsme jejich lasagne, které byly naprosto fantastické - lepšíjsem nikde neměli. Využití 300 Kč Restu voucheru proběhlo bez problému. Doporučujeme!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO