Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel Centrum Restaurant

Restaurace byla na přelomu let 2014 a 2015 pod vedením Ing. Arch. Tomáše Kratochvíly kompletně zrekonstruována s důrazem na prosvětlení prostor, moderní styl s retro prvky. Otevřeli zde kuchyni jako garanci poctivého přístupu. Večeři si tak můžete zpříjemnit pozorováním přípravy Vašeho pokrmu.

Moderní gastronomie, tak lze charakterizovat kuchyni i nabídku jídel této restaurace. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a doplňován o sezónní nabídky. Najdete v něm i jídla zaměřená na zahraniční kuchyni, výběr steaků z kvalitního hovězího masa, pokrmy z čerstvých ryb a jídla zaměřená na českou kuchyni v moderním pojetí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Luxusní gastronomický zážitek v pěkném prostředí. Personál je pozorný, nevtíravý milý a doporučí vhodný výběr jídel podle chutí hosta. Pro mě zatím nejlepší a nejzajímavější kuchyň v okolí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme využili při výletu a byli jsme velmi spokojeni. Při příchodu nás trochu zarazilo to, že restaurace byla v pátek ve večerních hodinách takřka prázdná. Ochutnali jsme jejich lasagne, které byly naprosto fantastické - lepšíjsem nikde neměli. Využití 300 Kč Restu voucheru proběhlo bez problému. Doporučujeme!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO