Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel Centrum Restaurant

Restaurace byla na přelomu let 2014 a 2015 pod vedením Ing. Arch. Tomáše Kratochvíly kompletně zrekonstruována s důrazem na prosvětlení prostor, moderní styl s retro prvky. Otevřeli zde kuchyni jako garanci poctivého přístupu. Večeři si tak můžete zpříjemnit pozorováním přípravy Vašeho pokrmu.

Moderní gastronomie, tak lze charakterizovat kuchyni i nabídku jídel této restaurace. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a doplňován o sezónní nabídky. Najdete v něm i jídla zaměřená na zahraniční kuchyni, výběr steaků z kvalitního hovězího masa, pokrmy z čerstvých ryb a jídla zaměřená na českou kuchyni v moderním pojetí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Rodinná večeře před začátkem školního roku. Při příchodu věděli o naší rezervaci, nechali nás vybrat si místo dle libosti. Obsluha byla milá, pozorná, dceru, která si vybrala tuňákový steak, informovala o způsobu přípravy a nabídla úpravu, kdyby "bylo třeba". Každé z objednaných jídel bylo chutné, "čučavé" na pohled. Vybraný dezert (creme brulée) taktéž vynikající. U levandulové limonády byla dcera trochu zklamaná, že ve džbánku také nebyl aspoň kousek levandule, jako třeba v malinovce nebo bazalkové limonádě. Nicméně zážitek to byl úžasný a rádi si ho časem zase zopakujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO