Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel Centrum Restaurant

Restaurace byla na přelomu let 2014 a 2015 pod vedením Ing. Arch. Tomáše Kratochvíly kompletně zrekonstruována s důrazem na prosvětlení prostor, moderní styl s retro prvky. Otevřeli zde kuchyni jako garanci poctivého přístupu. Večeři si tak můžete zpříjemnit pozorováním přípravy Vašeho pokrmu.

Moderní gastronomie, tak lze charakterizovat kuchyni i nabídku jídel této restaurace. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a doplňován o sezónní nabídky. Najdete v něm i jídla zaměřená na zahraniční kuchyni, výběr steaků z kvalitního hovězího masa, pokrmy z čerstvých ryb a jídla zaměřená na českou kuchyni v moderním pojetí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto vynikající kuchyně - steak z tuňáka a lososový hamburger opravdu překvapil a nadchnul. Potěšilo nás příjemné a stylové prostředí restaurace. Obsluha také fungovala na jedničku, nechala nám dostatek soukromí, když jsme však něco potřebovali hned byli u nás. Určitě se plánujeme do restaurace vrátit s dalšími přáteli.
Hotel Centrum Restaurant
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem zde nedávno na jídle. Atmosféra v restauraci byla příjemná. Obsluha ochotná a milá a jídlo bylo obyčejné, ale celkově dobré. Celkově byla návštěva příjemná
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO