Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 11x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel Centrum Restaurant

Restaurace byla na přelomu let 2014 a 2015 pod vedením Ing. Arch. Tomáše Kratochvíly kompletně zrekonstruována s důrazem na prosvětlení prostor, moderní styl s retro prvky. Otevřeli zde kuchyni jako garanci poctivého přístupu. Večeři si tak můžete zpříjemnit pozorováním přípravy Vašeho pokrmu.

Moderní gastronomie, tak lze charakterizovat kuchyni i nabídku jídel této restaurace. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a doplňován o sezónní nabídky. Najdete v něm i jídla zaměřená na zahraniční kuchyni, výběr steaků z kvalitního hovězího masa, pokrmy z čerstvých ryb a jídla zaměřená na českou kuchyni v moderním pojetí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jednoduše dokonalé. Famózní maso, celkově povedená jídla, samozřejmě s odpovídající cenovkou, ale také s odpovídající úrovní kvality. Velmi příjemný zážitek, doporučuji všem.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tomuto podniku dávám palec nahoru. Určitě bych ho ráda doporučila. Zkuste ochutnat jejich norského lososa na bílém víně spolu s bramborovou kaší. Co se týče ceny, na tento vynikající pokrm nebyla zas tak vysoká.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí a ničím nerušené jednání. Doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO