Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

4 fotky
Na mapě

Informace Hotel Alexandria - Francouzská restaurace

Vyhlášená Francouzská restaurace v překrásném prostředí hotelu Alexandria v lázeňské oblasti Luhačovice. Tato restaurace je to pravé, pokud hledáte luxus spojený s profesionální péčí o hosty, avšak neodvezete si jen kulinářské zážitky.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 5
  • Personál: 5
  • Prostředí: 4

Než začnete číst tyto řádky, nejdříve si představte, kolik dáte v běžné restauraci za jídlo. Máte to? Tak, teď to vynásobte třemi. Jste ochotni tuto částku dát za jídlo? Výborně, můžeme pokračovat. První dojem na Vás udělá již vybavení, které vzpomíná na doby staré slávy. Ale na obranu je vše čistě, nic není oprýskané a extravagantní carský styl má určitý půvab. Obsluha je ukázková, na úrovni, prostřeno na několik chodů. Jídla jsou opravdu luxusní. O ceně jsme se již bavili. Myslím že chatobriand dokončovaný flambovaním table side, je opravdová lahůdka a bez nadsázky jedno z nejlépe připravených mas, které jsem kdy jedl. Určitě se někdy vrátím a vím, že investice nebudu litovat!

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno