Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Restaurant Vila Markéta

Restaurace Markéta je podnik s celodenním provozem, který se nachází přímo u řeky Sázavy. Svým návštěvníkům může nabídnout příjemné posezení v restauraci o kapacitě 26 míst, v případě slunečných dní mohou hosté trávit čas i na přilehlé zahrádce. Přímo u restaurace se nachází molo pro přistávání lodí. Každý všední den od 10 do 14 hodin je zde nabízeno polední menu, minutková kuchyně je nabízena po celý týden.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    4

Jednoduché posezení, jídlo v pořádku a rychle na stole. Obsluha přišla vždy v pravou chvíli.

Matěj Jezdinský
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno