Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 19x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Auberge de Provence

Auberge de Provence je příjemná romantická restaurace s kouzelnou atmosférou francouzského venkova. Vaří tu poctivou francouzsko-belgickou kuchyni. Bylinky, ovoce a zeleninu si pěstují na své zahrádce a mají i malou zvířecí farmu. Restaurace sídlí v bývalé jezuitské rezidenci ze 17. století. Originální interiér v rustikálním stylu zdobí desítky dekorací od loveckých trofejí až po staré rodinné fotografie. V Auberge de Provence myslí také na ty nejmenší. K vyřádění jim poslouží dětský koutek v restauraci a za pěkného počasí i venkovní hřiště. Stejně tak se můžou jít podívat na zvířátka na farmě nebo si udělat příjemnou procházku po zahradě.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Tězko hodnotit, i přes potvrzenou rezervaci, kzyž jsme do restaurace dorazili bylo sděleno, že je zavřeno. Mimořádne provozní ďvody. Chápu, ale cožpak to nebylo možné dát včas vědět? Ujěi jsme zbytečných 70 km.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den byli jsme spokojeni...děkujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO