Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 20x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Auberge de Provence

Auberge de Provence je příjemná romantická restaurace s kouzelnou atmosférou francouzského venkova. Vaří tu poctivou francouzsko-belgickou kuchyni. Bylinky, ovoce a zeleninu si pěstují na své zahrádce a mají i malou zvířecí farmu. Restaurace sídlí v bývalé jezuitské rezidenci ze 17. století. Originální interiér v rustikálním stylu zdobí desítky dekorací od loveckých trofejí až po staré rodinné fotografie. V Auberge de Provence myslí také na ty nejmenší. K vyřádění jim poslouží dětský koutek v restauraci a za pěkného počasí i venkovní hřiště. Stejně tak se můžou jít podívat na zvířátka na farmě nebo si udělat příjemnou procházku po zahradě.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V patek vecer byla restaurace uplne prázdna. Když jsme prisli ,obsluha místo,aby nas sla přivítat,tak odesla do zadni casti restaurace. Vinny listek vůbec neodpovidal skutečnému stavu zasob. Vino,ktere nam bylo nabidnute za 450kc / v Makru za 110/ bylo spise stolni nez kvalitni. Obsluha ho navíc ani neotevřela před nama,ale za barem a ke stolu ho prinesla jiz otevrene. Na zaver jsme si ještě chteli dat sklenku cerveneho vina,ktera stala 150 kc. Vino bylo podchlazene a chuti něco mezi krabicakem a sangrii. Tak jsme ho ani nedopili,zaplatili a odesli. Chapu,ze za těchto okolnosti restaurace zeje prázdnotou. Jidlo bych hodnotil známkou 2-. Obsluha hodne nekompetentni.Cena však hodne prevysuje nabizenou hodnotu. Pritom jsme restauraci drive radi navstevovali
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Tězko hodnotit, i přes potvrzenou rezervaci, kzyž jsme do restaurace dorazili bylo sděleno, že je zavřeno. Mimořádne provozní ďvody. Chápu, ale cožpak to nebylo možné dát včas vědět? Ujěi jsme zbytečných 70 km.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobrý den byli jsme spokojeni...děkujeme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO