Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hot Pepper Pub

Přehled hodnocení
87% celkově
89% personál
78% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 7x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme příjemně překvapeni kvalitou a výběrem jídel. Také rychlost přípravy 10ti hlavních minutkových jídel á la carte byla vysoká, takže naši hosté dostali své porce všichni najednou. Chuťově i formou úpravy na talíři bylo vše na vysoké úrovni, nápoje chutné, výběr dostatečný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Takováhle restaurace ve Vrsovicich chyběla :) Výborné maso i ryby, vše lehce pikantní, ale ne nijak přehnaně. Prostory útulné a milá a ochotná obsluha, ikdyz jsme si trošku vymýšleli :)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Husa nebyla na lístku, byla jen roláda, ale dobrá:-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pochvalu si zaslouží obsluha. Milá, vstřícná. Jídlo průměrné, nikoliv však špatné. Polévka z denního menu byla za dvacku a kvalita odpovídala ceně. Burger slusnej průměr. Jen k bramboram se tu dává kysana smetana s tvarohem, což je trochu zklamání.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Fajn nekuřácká hospoda, s atraktivním a bohatým menu. Obsluha ochotná a příjemná. Burger, který jsme se objednali, byl chuťově velmi dobrý, jediná chyba byla ta, ze mel byt pikantní a pikantní nebyl.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Příjemná restaurace s velmi dobře sestaveným denním jídelníčkem. Jídlo je chutné, ceny přiměřené, obsluha rychlá a ochotná. Seděli jsme na zahrádce, která je postavena před restaurací u poměrně rušné komunikace, ale provoz nás nijak nerušil.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo za danou cenu optimální, prostředí sice nikterak ohromující, ale nikterak špatné. Kladné body připisuji za poměrně bohatý výběr jídla i piva. Takže pokud si chce jen v klidu posedět a dát si něco dobrého, mohu myslím, na základě svojí zkušenosti s klidným svědomím doporučit. ;-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme se na pivo a burger, a moc nám chutnalo. Pili jsme tankovou desítku. Obsluha byla moc milá a rychlá. Kvituji posezení na zahrádce, bylo to moc příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice prijemna obsluha, nabidka burgeru zajimava, trochu chybela slibena palivost. Pivo i prostredi bez vyhrad, nekuracke prostredi se zahradkou, rozhodne zaslouzi doporuceni!
Restaurace Hot Pepper Pub Restaurace Hot Pepper Pub

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO