Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hostivický dvůr

Přehled hodnocení
88% celkově
82% personál
93% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 20x
4 23x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při příchodu do restaurace jsme byli zaskočeni, neb o naší rezervaci nikdo vč nevěděl. Personál se ale zachoval profesionálne a naštěstí nebylo plno, takže s místem nebyl problém. Pak již vše proběhlo hladce. Jídlo i pití dobré. Servis také. Rádi se sem vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je umístěna přímo na hlavní silnici, trošku tedy problém s parkováním přímo u restaurace. Ale personál, prostředí restaurace (interiér) i jídlo bylo chutné a hodné opakování návštěvy v této restauraci. Doporučuji všem.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi dobré jídlo, denní menu rychlé, nečekáte, rychlý oběd v moc pěkném prostředí
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem v restauraci již po 4. a musím říct, že vždy bylo jídlo vynikající. Obsluha moc milá a příjemná. Jedna z nejlepších restaurací, jakou jsem kdy navštívila. Budeme se rádi vracet..
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Nejkrásnější místo na jídlo a posezení v Hostivici. Není co vytknout. Příjemná obsluha, kvalitní servis, vynikající jidlo a utulné prostředí. Mohu jen doporučit a restauraci určitě budem navštěvovat častěji.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Bohužel rezervace, která proběhla přes restu nezafungovala a nikdo o nás nevěděl. Naštěstí byla volná místa. Prostředí moc hezké, tentokrát jsme seděli venku a i zde je to moc hezké. V potoce se dokonce prohánělo mládě ondatry. Servírka se asi moc dobře nevyspala, protože se na nás už od začátku mračila. Ta, která jí později vystřídala byla velice milá i usměvavá. Předkrm - domácí paštika byl vynikající, taktéž osvědčené burgery. Bohužel konfitované stehno z kachny se moc nepovedlo, bylo velmi suché a místo kedlubnového zelí jsme dostali sterilované bez kedlubny. Škoda, že došel belgický dort, na který jsme se všichni těšili. Čokoládový fondán byl též vynikající, zmrzlina už tolik ne. Potěšila by nás lehká obměna jídelního lístku, během roku jsme zde byli již 3x a změny jsme nezaregistrovali. Návštěvu určitě doporučuji.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO