Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 45x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hostivický dvůr

Hledáte příjemné posezení s výborným jídlem? Rádi vás přivítají v Hostivickém dvoře, kde si přijde na své každý labužník. Velmi dbají na kvalitu surovin, připraví vám jak klasická česká, tak typicky světová jídla, ohromí vás i domácími těstovinami. Pokud rádi trávíte čas venku, restaurace disponuje velkou zahrádkou, kde si vychutnáte třeba dobře ošetřenou Plzeň a vaše ratolesti budou nadšené z dětského hřiště.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Při příchodu do restaurace jsme byli zaskočeni, neb o naší rezervaci nikdo vč nevěděl. Personál se ale zachoval profesionálne a naštěstí nebylo plno, takže s místem nebyl problém. Pak již vše proběhlo hladce. Jídlo i pití dobré. Servis také. Rádi se sem vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace je umístěna přímo na hlavní silnici, trošku tedy problém s parkováním přímo u restaurace. Ale personál, prostředí restaurace (interiér) i jídlo bylo chutné a hodné opakování návštěvy v této restauraci. Doporučuji všem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO