Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Hostinec Za Vodou

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
80% prostředí
67% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme vyrazili s rodinou ochutnat svatomartinskou husu. Kaldoun byl vynikající a paštička byla také chutná. Husí rolada byla trochu tvrdší, ale chuťově dobrá. Jen mě mrzí že nemají točené nealko pivo. Ale za nás určitě doporučuji ochutnat místní gastronomii.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 5
prostředí 5
jídlo 2
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 5
jídlo 2
Hostinec jsem si záměrně vybral jako cíl své cesty za pravděpodobně chutným jídlem. Pěkné prostředí k posezení jak na terasách, tak uvnitř hostince mě utvrdilo v pocitu, že jsem vybral dobře . Nicméně třetinka láhvového Birellu za 30 kaček a k tomu nedojedený nijak oslňující grilovaný steak, který spíše zapáchal než chutnal celý můj dojem z hostince srazil na nepříjemnou zkušenost, kvůli které se už nemá cenu více vracet.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zavítali jsme opět po delší době na sváteční oběd. I když nám zkazili rezervaci, stane se (omluva byla), tak jsme si oběd užili. K jídlu bych měl malou výtku (trochu připálená ryba), ale byla v normě takže jsme neřešili.Prosim jenom, zeleninová obloha fajn, nic proti, ale ty kousky košťálu zelí hrůza. Jíst se to nedá a blbě to vypadá. Na tom bych zapracoval. Aspon si dám práci a takový kousky na talíř nedám. Stejně se to vyhodí. Uvidíme příště.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Velmi příjemná restaurace skládající se ze dvou částí, ve spodní části je pizzerie, pizzu jsem ochutnali, velmi dobrá, v horní části je restaurace s nádherným rustikálním interiérem. Ochutnali jsme noky s kuřecím masem, vydatné a dobré jídlo s velkými kousky masa. Dále jsem ochutnali pstruha se zeleninovou přílohou, ryba výborná, přílohu by to chtělo vymazlit, ochutit. Celkové hodnocení: velmi dobrá restaurace s příjemnou obsluhou na krásném místě. Škoda jen, že neměli inzerovanou držkovou polévku v chlebu uvedenou v jídelním lístku, tak snad někdy příště.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO