Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec Za Vodou

Hostinec nabízí jídla české i mezinárodní kuchyně a pizzy. Nabízí zde točené pivo, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je Wi-Fi připojení k internetu, zahrádka a parkoviště u objektu. Široká nabídka jídel uspokojí i ty nejnáročnější milovníky masových specialit (hovězí, vepřové, kuřecí a ryby) i bezmasých jídel a těstovin. Restaurace je také oblíbena pro svou pizuu z vlastní pece, kde si každý určitě vybere tu svou oblíbenou. Denní nabídka hotových jídel výborné chuti za přijatelnou cenu. Možnost uspořádání svateb, oslav. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 1
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Po delší době jsme vyrazili s rodinou ochutnat svatomartinskou husu. Kaldoun byl vynikající a paštička byla také chutná. Husí rolada byla trochu tvrdší, ale chuťově dobrá. Jen mě mrzí že nemají točené nealko pivo. Ale za nás určitě doporučuji ochutnat místní gastronomii.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO