Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 73x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hostinec Ve mlýně

Jedinečný interiér Vás vtáhne do prostředí starobylé vesničky, kde si posedíte pod modravou oblohou vedle klapajícího mlýnského kola a protékajícího potůčku. Šéfkuchař Josef Mandlík a jeho tým se postará o výjimečný gurmánský zážitek. S pokorou využívá tradiční technologické postupy české kuchyně, které kombinuje s nejmodernějšími gastronomickými metodami. Výsledkem jsou elegantní pokrmy s důrazem na zachování chutí použitých surovin.

Vše je podpořeno obsluhou na profesionální úrovni – lidmi, kteří dělají svoji práci s láskou a radostí. Kladou důraz na detail a Vaše spokojenost je důkazem, že jejich počínání má smysl.

Klimatizovaná restaurace, rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část s kapacitou 70 osob, je členěná do tří místností. Letní zahrádka s 50 ti místy k sezení, grilem a venkovní kuchyní se v chladných měsících využívá jako zimní zahrada. Ve druhém patře se nachází svojí rozlohou unikátní a kompletně vybavený sál včetně ozvučení, osvětlení a projektoru. Ideální pro uspořádání nezapomenutelné svatební hostiny, firemního večírku, narozeninové party nebo třídního srazu. Zákazníci mají k dispozici parkoviště. Pro Vaše ratolesti máme dětský koutek plný hraček. Na zahradě pískoviště, dřevěný domeček se skluzavkou a králíkárnu se zvířátky.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Zajimava restaurace. Jen z meho pohledu to kazí v chodbě automat na cigarety. Po prichodu do restaurace to vynahradi zajímavě řešené prostředí, ale pri odchodu to pokazí aspoň pro mě ten automat. ,,píši zde sam za sebe,,
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Hostinec Ve mlýně jsme si vybrali pro večeři na Svatého Martina. Dali jsme si výborná játra a husí stehno s červeným zelím a dvěma druhy knedlíků. A k tomu samozřejmě Plzeň :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dali sjmw si kilajdu, vyvar a koleno... prostredi prijemne, obsluha take a jidlo naprosto dokonale.. muzeme jen doporucit.. a dokonce maji cokoladove nebo treba vanilkove pivo :)
Hostinec Ve mlýně
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO