Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 71x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hostinec Ve mlýně

Jedinečný interiér Vás vtáhne do prostředí starobylé vesničky, kde si posedíte pod modravou oblohou vedle klapajícího mlýnského kola a protékajícího potůčku. Šéfkuchař Josef Mandlík a jeho tým se postará o výjimečný gurmánský zážitek. S pokorou využívá tradiční technologické postupy české kuchyně, které kombinuje s nejmodernějšími gastronomickými metodami. Výsledkem jsou elegantní pokrmy s důrazem na zachování chutí použitých surovin.

Vše je podpořeno obsluhou na profesionální úrovni – lidmi, kteří dělají svoji práci s láskou a radostí. Kladou důraz na detail a Vaše spokojenost je důkazem, že jejich počínání má smysl.

Klimatizovaná restaurace, rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část s kapacitou 70 osob, je členěná do tří místností. Letní zahrádka s 50 ti místy k sezení, grilem a venkovní kuchyní se v chladných měsících využívá jako zimní zahrada. Ve druhém patře se nachází svojí rozlohou unikátní a kompletně vybavený sál včetně ozvučení, osvětlení a projektoru. Ideální pro uspořádání nezapomenutelné svatební hostiny, firemního večírku, narozeninové party nebo třídního srazu. Zákazníci mají k dispozici parkoviště. Pro Vaše ratolesti máme dětský koutek plný hraček. Na zahradě pískoviště, dřevěný domeček se skluzavkou a králíkárnu se zvířátky.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato restaurace je naše oblíbená, a nejen pro to, že ji máme blízko bydliště, ale za několik let opravdu zjišťujeme, že se zlepšila, nabídka je širší, prostředí útulnější, protože před lety tam bylo v neletním počasí docela chladno, jídlo také se zlepšilo. Dal jsem si králičí stehýnko s listovým špenátem a chlupatými knedlíky a byl jsem velmi spokojený.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Trochu jina restaurace než zname. Doporucuji aspoň jednou návštěvu teto restaurace. Jidlo výborné a prostředí má své kouzlo. Jen ten vstup do restaurace z meho pohledu by byl příjemnější ho doladit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO