Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec U Zlaté lípy

Pokud jste milovníky klasické české kuchyně, pak si u nás jistě přijdete na své. Že nejste? Nevadí, i pro vás máme přichystanou nabídku mezinárodních jídel, které si lze vychutnat například na příjemné zahrádce v létě nebo u krbu v zimě. Spokojenost zákazníka a jeho chuťových pohárů je pro nás absolutní prioritou.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí, výborné jídlo. Trochu výši ceny ale odpovídá to kvalitě a i množství jídla. Byl jsem s přítelkyní a oboustranná spokojenost. Navštivim znovu.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výborná domácí kuchyně, je vidět, že kuchař umí. Krásné prostředí a výhled na Ralsko. Obsluha příjemná a prostředí taktéž. Mohu jen doporučit, určitě se sem budeme velmi rádi vracet.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Každý měsíc se po cestě se stavíme na oběd a vždy naprosto spokojený odcházíme. Velký výběr poledního meny. A moc milá obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO