Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Zábranských

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tuto restauraci bych ohodnotil průměrně. Ceny vyšší, jídlo standardní, prostředí zakouřené i v nekuřácké části. Bohužel jsme byli zklamáni po reklamaci piva, jelikož po naservírování byla půlka pěna a půlka pivo. Obsluha byla průměrná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
U Zábranských jako vždy skvělá atmosféra, super pivo a hlavně opět bezchybná obsluha. Na sportovní přenosy už asi nikam jinam. Navíc celkem pružná otevírací doba, což se hodí:)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
K Zábranským jsme šli na fotbal a skutečně jsme si to užili. Hospoda byla úplně plná a obsluha i tak bez problémů stíhala a byli příjemní. A obří plátno je taky super...
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Narvat hospodu bez ohledu na kapacitu. Rezervovali jsme si místa na hokej. Seděli jsme u nějakého provizorního stolku s velmi nepohodlnými židlemi. Neustále do nás vrážel číšník, který se potřeboval dostat k ostatním hostům za námi. Bylo by lepší říci, že je obsazeno. Přestože obsluhy bylo na place dost, na pivo se čekalo i 20 minut. Kvalita čepování velmi podprůměrná.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace U Zábranských je lepší sportbar s relativně dobrou kuchyní. Velkou nevýhodou je, že prostředí je to většinou opravdu velmi zakouřené. Výhodou je velké plátno a vysoká kapacita podniku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kdyby dopadl líp fotbal, tak by to byl další příjemný večer U Zábranských :-) Na sledování sportovních přenosů to je fajn místo. Výborná atmosféra, dobré pivo, pohodová obsluha, která docela stíhala, i když bylo úplně narváno. Mně se tu líbí.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme sem s přáteli sledovat Ligu mistrů. V zásadě jen samá superlativa. Velké plátno, několik televizí, O2 TV, byť velký prostor, obsluha ho zvládá obsluhovat v rozumném čase, výborné pivo, totéž platí o jídle, na Karlín velmi slušné ceny a fajn atmosféra. Skvělý podnik nejen na sledování sportovních přenosů.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace U Zábranských je spíše sportbar s průměrnou kuchyní. Velké minus vidím v personálu restaurace, který není příliš ochotný. Podnik je oproti řadě nových restaurací a barů v okolí zcela nezajímavý. Pro mě volba pouze za účelem sledování sportovních přenosů, pokud nevadí zakouřené prostředí.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO