Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 18x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec U Tří pírek

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Dnes jsem dostal údajně řízek z vepřové kotlety s lehkým bramborovým salátem. Šlo o minimálně den a více starou podešev nakrájenou nožem na 3 kusy které k sobě nepasovaly! Těžko definovat původ. Cena 145,- Více již tento podnik nehodlám riskovat. Adijos!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Jídlo v restauraci U tří pírek pro mě byla gastronomickým zážitkem.Velmi zajímavá skladba jídelního lístku , každý strávník si zde přijde na své.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Přístup do restaurace je trochu schovaný a nevypadá velmi lákavě. Samotný interiér je poté příjemným překvapením. Líbila se nám možnost sedět na terase s výhledem na Labe a vlaky (malé děti to ocení). Obsluha byla milá a opakovaně se nás ptala, zda je vše v pořádku. Co se týká jídla natrefili jsme na týden české kuchyně, kdy výběr byl dostačující a samotné jídlo výborné. Porce celkem velké (po polévce a hlavním chodu jsme už jen funěli) a ceny byli příjemné (jídlo včetně přílohy cca 150 Kč) Restauraci by jsme s klidným svědomím doporučili přátelům.
Celkově    
personál 1
prostředí 1
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Rezervace vytvořená společností Restu na 14.30 nebyla údajně do restaurace doručena a tak jsme se po příchodu dozvěděli, že se v 15.00 zavírá. Nicméně ochotný personál nás usadil a přijal naši objednávku, ale v tom chvatu nebyl pstruh moc dodělaný a tak jsme si na jednom jídle moc nepochutnali, ale ostatní bylo dobré.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Těžko nalezitelná restaurace na náměstí. Vstupuje se klikatou nevábnou chodbou do patra. Personal milý leč naprosto amatérský, prostředí průměrné a taky průměrně čisté. Jídlo vynikající, měli jsme tygří kravety s rizotem a parmezánem, cuketové raw špagety s rajčátky, obojí skvělé.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo velmi dobre. Meli jsme kachnu, ktera byla vytecna, jen stava byla trochu slanejsi nez by musela, ale jinak vyborne jidlo. Domaci dezerty urcite doporucujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO