Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Templáře

U Templáře v centru Prahy je ideálním místem pro milovníky dobrého piva, masa a klasických českých předkrmů za dobrou cenu. Říkají o sobě, že jsou rajským ostrovem pro obyčejné lidi a milovníky dobrého piva v moři neuvěřitelně předražených podniků se silně pokulhávající péčí o kvalitu piva.
Nabízí nepasterované pivo Gambrinus oceněné mnoha medailemi za čistotu a kvalitu není vše, co na vás U Templáře čeká. Originální výzdoba hostince, na které se podíleli a stále průběžně podílejí sami hosté, možnost sledování sportovních přenosů, to je to, co z našeho hostince dělá váš druhý domov. 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Hospoda U templare je proste takova prijemne normalni hospoda v centru Prahy. Toci dobre pivo gambrinus a plzen a ukazujou sportovni prenosy. Na posezeni s prateli akorat.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO