Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hostinec U svatého Mikuláše

Každodenní provoz nekuřácké restaurace Vám nejen při ubytování nabídne možnost stravování od snídaně až po večeři. Během týdne výběr poledního menu nebo jen tak posedět u výborného plzeňského piva s ochutnávkou specialit z jídelního lístku. Ani vinaři u nás nepřijdou zkrátka. U láhve skvělého vína z vinařství Lechovice a u plápolajícího krbu mohou prožít klidný večer s mnohokrát oceněným kulinářským uměním našich kuchařů. Od jara do podzimu mohou naší hosté využít venkovní zastřešenou terasu a své děti nechat vydovádět na houpačkách nebo trampolíně. Pro svatby, oslavy, školení, konference a jiné společenské akce máme pro Vás připraven sál s kapacitou až 200 lidí, kde se postaráme o výzdobu, gastronomii i živou hudbu dle Vašich představ.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Hostinec U svatého Mikuláše chodíme každoročně s rodinou na "Svatomartinskou husu". Musím říct, že jako každý rok, tak i letos jsme si velice pochutnali. Mohu je doporučit.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodíme pravidelně s rodinou a s kuchyní, prostředím i personálem jsme byli vždy velmi spokojeni. Dnes jsme byli trochu zklamaní, jelikož jsme neměli dle požadavku připravený stůl pro čtyři osoby.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO