Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 6x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hostinec U svatého Mikuláše

Každodenní provoz nekuřácké restaurace Vám nejen při ubytování nabídne možnost stravování od snídaně až po večeři. Během týdne výběr poledního menu nebo jen tak posedět u výborného plzeňského piva s ochutnávkou specialit z jídelního lístku. Ani vinaři u nás nepřijdou zkrátka. U láhve skvělého vína z vinařství Lechovice a u plápolajícího krbu mohou prožít klidný večer s mnohokrát oceněným kulinářským uměním našich kuchařů. Od jara do podzimu mohou naší hosté využít venkovní zastřešenou terasu a své děti nechat vydovádět na houpačkách nebo trampolíně. Pro svatby, oslavy, školení, konference a jiné společenské akce máme pro Vás připraven sál s kapacitou až 200 lidí, kde se postaráme o výzdobu, gastronomii i živou hudbu dle Vašich představ.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V této restauraci jsme byli poprvé na doporučení přátel, kteří zde mají pravidelnou zastávku v létě na kole, ale i v zimním období je v této restauraci příjemně. Obsluha, jídlo i prostředí vše bylo v pořádku. Určitě se zastavíme znovu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Hostinec U svatého Mikuláše chodíme každoročně s rodinou na "Svatomartinskou husu". Musím říct, že jako každý rok, tak i letos jsme si velice pochutnali. Mohu je doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO