Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 12x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Sladovny

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná restaurace v Chrudimi, do které jsme zavítali náhodou a vůbec jsme nelitovali :) Velké porce, jídlo velice chutné. Personál byl rychlý a příjemný. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo jako vždy vynikající, moc jsme si pochutnali. Porce veliké, musela jsem si část nechat zabalit, jinak bych praskla:) Obsluha pozorná a milá. Restauraci mohu jedině doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Opět jsme po delší době navštívili tuto restauraci. Jídlo bylo velice dobré, obsluha byla ochotná a vstřícná. Pivo Radegast jako křen. Pokud ale přijdete, když slouží druhá parta, je to katastrofa. Obsluhují až tři servírky najednou a jedna neví, co dělá druhá. Jediná věc, která se při každé návštěvě nemění, je točení podmíráků. Pivo je až 1 cm pod ryskou. Pokud si stěžujete, je vám sděleno, že to dojde. Taky je špatně vyřešeno rozdělení kuřácké a nekuřácké části. Kouří se i u baru a pak jde kouř i do nekuřácké části. Velice dobré jídlo bohužel nepřebije kiksy obsluhy a špatně natočené pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva této příjemné restaurace v našem městě opět nezklamala. Restaurace si udržuje svou úroveň a já nemohu jinak, než opět hodnotit návštěvu velice kladně. Personál příjemný, jídlo výborné, nemohu nic vytknout.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vždy než napíšu nějakou recenzi na nějakou restauraci, tak čekám zda si podnik udrží kvalitu kterou se prezentuje. Už jsem zde poněkolikáté a musím říct že nastal čas Vám sdělit "SUPER!!!" Jentak dál!!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moje oblíbená restaurace, výborně vaří, porce jsou veliké, mají zde moc příjemný personál a skvělé pivo Radegast ryze hořká 12tka, v létě navíc s možností být na zahrádce. Jednoznačně doporučuji ostatním!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci u Sladovny je to příjemné prostředí. Jídlo bylo fajn a co se týče obsluhy, ta byla též příjemná, ale bohužel pět hvězdiček si zatím nezaslouží :-)
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Oblíbená chrudimská restaurace pro rychlý oběd nebo dobrou večeři. Vyzdvihl bych časté akce na vybraná jídla a výborné pivo Radegast :)) V létě navíc otevřená zahrádka.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO