Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Sladovny

Hostinec nabízí široký sortiment alkoholických a nealkoholických nápojů, piv Radegast a Pilsner Urquell, ale především velkou nabídku jídel tradiční české kuchyně, a to jak ve stálém jídelním lístku, tak i v denním menu. Hostinec je dělen na několik salónků a je tak vhodný pro pořádání nejrůznějších oslav, třídních srazů, firemních večírků, či jakýchkoliv Vámi pořádaných akcí. Nabízí i denní menu a hotová jídla a alkoholické i nealkoholické nápoje.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo jako vždy vynikající, moc jsme si pochutnali. Porce veliké, musela jsem si část nechat zabalit, jinak bych praskla:) Obsluha pozorná a milá. Restauraci mohu jedině doporučit.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Opět jsme po delší době navštívili tuto restauraci. Jídlo bylo velice dobré, obsluha byla ochotná a vstřícná. Pivo Radegast jako křen. Pokud ale přijdete, když slouží druhá parta, je to katastrofa. Obsluhují až tři servírky najednou a jedna neví, co dělá druhá. Jediná věc, která se při každé návštěvě nemění, je točení podmíráků. Pivo je až 1 cm pod ryskou. Pokud si stěžujete, je vám sděleno, že to dojde. Taky je špatně vyřešeno rozdělení kuřácké a nekuřácké části. Kouří se i u baru a pak jde kouř i do nekuřácké části. Velice dobré jídlo bohužel nepřebije kiksy obsluhy a špatně natočené pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Návštěva této příjemné restaurace v našem městě opět nezklamala. Restaurace si udržuje svou úroveň a já nemohu jinak, než opět hodnotit návštěvu velice kladně. Personál příjemný, jídlo výborné, nemohu nic vytknout.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO