Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Rozcestí

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 1
prostředí 3
jídlo 4
Mel jsem pech na obsluhu. Hned po prichodu, aniz by me kdokoliv pozdravil, na me servirka vyjela: "Tam nechodte, je tam uzavrena spolecnost." Nemohl jsem to vedet, nikde zadny napis nebyl. Pak uz mi jen prinesly jidlo, podekoval jsem, ani prosim jsem nedostal. Jidlo bylo dobre, poctive, bez vytek. Hospoda je utulna, jen ten personal to pokazil.
Hostinec U Rozcestí Hostinec U Rozcestí
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo super. Škoda hlavně dvou věcí, které kazí celkový dojem. První prostředí restaurace, stalo by za renovaci. Druhá je zbytečné malá zahrádka, která je v létě nedostačující.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Poctivá česká kuchyně s vynikajícími hotovkami, ze kterých si určitě vyberete. Velmi chutné recepty z různých mas: od vepřového, přes hovězí, králičí, kuřecí a kachní po divočinu. Moc dobrý byl jelení guláš i králičí stehno na česneku se špenátem, ale nejvíce chutnaly bramborové knedlíky plněné uzeným se zelím. Všechny knedlíky byly bez pochyby domácí.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO