Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Rozcestí

Restaurace U Rozcestí se nachází v pražském slivenci a nabízí svým hostům široké spektrum služeb. Mezi jednu z nich patří například obědová menu či příjemná zahrádka. Přijďte posedět a ochutnat speciality zdejší rozmanité a vynikající kuchyně! Pokud chcete slavit ve větším počtu a v soukromí, mají pro Vás k dispozici prostornou Kovárnu, kde Vám ugrilují i selátko!

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo super. Škoda hlavně dvou věcí, které kazí celkový dojem. První prostředí restaurace, stalo by za renovaci. Druhá je zbytečné malá zahrádka, která je v létě nedostačující.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Poctivá česká kuchyně s vynikajícími hotovkami, ze kterých si určitě vyberete. Velmi chutné recepty z různých mas: od vepřového, přes hovězí, králičí, kuřecí a kachní po divočinu. Moc dobrý byl jelení guláš i králičí stehno na česneku se špenátem, ale nejvíce chutnaly bramborové knedlíky plněné uzeným se zelím. Všechny knedlíky byly bez pochyby domácí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO