Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 14x 100 0

Hostinec U Podkovy - Jítrava

Přehled hodnocení
86% celkově
84% personál
87% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 5x
3 1x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha v pohodě, opět trochu chladněji uvnitř (otevřené dveře), okurková limonáda moc nezaujala svou chutí a navíc sklenice plná ledu, tataráček pozměněný než obvykle, výrazné kapary zamíchané přímo v mase potlačí chuť, maso ale krásně jemné, k tomu malé topinky na grilu.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo je velmi kvalitní, místní zdroje masa i rostlinné produkce jsou znát. Celý areál je velice útulný a jídlo korunuje celý zážitek. Jen ta organizace chodu servisu by mohla být mnohem lepší.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí pěkné, možnost předobjednání je dobrá věc, restaurace SMS upozorňuje, že se blíží čas návštěvy. Nakonec jsme odešli, protože výběr jídel v poledne v sobotu byl nejen poměrně úzký, ale hlavně nic zajímavého. Přitom ceny velmi vysoké.Za více než 230 Kč bez přílohy jsme čekali jinou úroveň jídla na objednávku a proto jsme odešli. Zato restaurace Ajeto v N.Boru toto vše co jsme kritizovali splnila v plné míře.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Široko daleko absolutně nejlepší tatarák z mladého býčka (topinky by nemusely být tak mastné, raději slabší a z čerstvějšího pečiva), výbornà kávička, milá obsluha.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Neuvěřitelný zážitek. Zkusili jsme během víkendového pobytu snad úplně všechno z jídelního lístku :) Příjemné prostředí a velice ochotná obsluha. Vřele doporučujeme.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
Třetí nàvštěva nebyla tak příjemnà jako dvě předchozí. Sychravé počasí a poměrně zima nedonutilo nikoho zatopit, takže uvnitř velmi chladno, až neútulno. Zlepšila to kvalita jídla, vynikající tataráček, poctivý hovězí vývar a květáková polévka s krutony. Avšak to porazila sklenice s rozlévaným vínem, protože byla nepříjemně cítit a dámský záchod v hrozném stavu. Zkusíme to ještě jindy.
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO