Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec U Michala


Hostinec U Michala nabízí oddělené prostory jak pro kuřáky i nekuřáky. Kapacita restaurace je 44 míst nekuřáckých a přibližně a 30 míst kuřáckých. V letních měsících je otevřena letní terasa s přibližně dalšími 60 místy k sezení. Jídelní lístek je zaměřený převážně na českou kuchyni. Jídla, která tu podávají, vaří podle tradičních staročeských receptů bez umělých přísad a dochucovadel. Vaří z vlastního hovězího chovu simentálského plemene. Kuchaři pravidelně absolvují kurzy v Pražském kulinářském institutu. Každý den nabízí samozřejmě i hotová jídla. Jídelní lístek pro Vás sestavuje Radek Voldřich a Mikuláš Horváth. Využijte i možnost pořádat firemní oslavy, oslavy narozenin, svatby, školení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobré jídlo, rychlá obsluha.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Chápu, že v restauraci dnes bylo plno, ale spíš to na mě působí, že v obsluze nebyl vůbec žádný systém. U našeho stolu se během jídla vystřídalo 5 zaměstnanců a první chyba byla už v objednávce pití. Nejdřív jedno chybělo a pak to zase slečna přinesla špatně. Pak nám nepřinesli polévku. Když jsem si dovolila na tuto skutečnost upozornit, číšník se mě suše zeptal, jestli jako má to jídlo odnést. Hlavní jídlo jsme si nechali a přišel jiný číšník, aby nám řekl, že ty polívky nám zrušil. Pak se vrátil ten předchozí, že až se najíme, že ty polívky nějak vyřešíme.... To už jsem fakt rostla. Při placení nezapomněl podotknout, že jeho chyba to fakt nebyla. Jídlo průměr, hotovky nejsou špatné, ale ceny jsou poměrně vysoké, tak bych si aspoň za 110 Kč představovala, že dostanu ke koprovce celé vajíčko a ne jen půlku.... Myslím, že v tak frekventované lokalitě by si mohlo dovolit mít kvalifikovaný personál.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci se do večerních hodin pravděpodobně zaučují studentky.. Jídlo je dobré a celkem rychle připravené i v případě plného obsazení terasy. Pes milé přivítán čerstvou vodou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO