Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Matěje Kotrby

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace je v sedem prumeru zbytku restauraci. Jidlo za nabizeme ceny si predstavuji v trosku lepsi kvalite nez bylo udelano. Rizky byli spise strouhanka nez maso brambory nastne neslane... Testoviny co jame si dali taky gastronomicky zazrak nepredstavovali, sice masa habadej ale teatoviny plavali v oleji....
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme velmi spokojeni,perfektní jídlo,rychlá a příjemná obsluha,vše prima.Losos se špenátovočesnekovým pyré neměl chybu a citronáda taktéž výborná.Perfektní svatovalentýnský oběd.
Celkově   
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byl Silvestr večer. Všechny restaurace obsazené do posledního místa. Byl hlad a kam tedy zajít? Zkusili jsme opětovně navštívit tuto restauraci. Ne, opravdu rezervaci nemáme, ale chtěli by jsme se navečeřet - sdělili jsme paní servírce. Nevyhnala nás, naopak sdělila nám, že pokud nám nebude vadit, že nás za cca 2 hodiny požádá o uvolnění stolu pro hosty, jež si jej rezervovali, pak ano, můžeme se posadit. Mladé francouzské kuřátko se šťouchanými brambory bylo lahodné, maso šťavnaté a velmi chutné. Jistě to nebylo velkoleprůmyslové kuře, které koupíte na každém rohu, což bylo poznat na první ochutnání. Ani další návštěva zde nás nezklamala. Přístup a vstřícnost paní servírky nás naopak velmi mile překvapila a potěšila. Krásně nám tímto zpříjemnila poslední večer roku. Děkujeme.
Hostinec U Matěje Kotrby
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Kuřecí řízek s bramborem z poledního menu: - brambory studené a suché, chyběl kousek másla
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
v centru Prahy opravdu výborné jídlo, bez komplikací. Výhoda rezervace přes Restu, které nedopustí, abychom na svůj zážitek zapomněli:o)) Prostě mohu jen doporučit!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO