Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec a Cocktail Food Bar U Matěje Kotrby

Staročeský hostinec v centru Prahy nabízí široký výběr českých pokrmů, piv a vín. Vychutnat si je můžete v příjemném historickém prostředí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Restaurace je v sedem prumeru zbytku restauraci. Jidlo za nabizeme ceny si predstavuji v trosku lepsi kvalite nez bylo udelano. Rizky byli spise strouhanka nez maso brambory nastne neslane... Testoviny co jame si dali taky gastronomicky zazrak nepredstavovali, sice masa habadej ale teatoviny plavali v oleji....
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byl Silvestr večer. Všechny restaurace obsazené do posledního místa. Byl hlad a kam tedy zajít? Zkusili jsme opětovně navštívit tuto restauraci. Ne, opravdu rezervaci nemáme, ale chtěli by jsme se navečeřet - sdělili jsme paní servírce. Nevyhnala nás, naopak sdělila nám, že pokud nám nebude vadit, že nás za cca 2 hodiny požádá o uvolnění stolu pro hosty, jež si jej rezervovali, pak ano, můžeme se posadit. Mladé francouzské kuřátko se šťouchanými brambory bylo lahodné, maso šťavnaté a velmi chutné. Jistě to nebylo velkoleprůmyslové kuře, které koupíte na každém rohu, což bylo poznat na první ochutnání. Ani další návštěva zde nás nezklamala. Přístup a vstřícnost paní servírky nás naopak velmi mile překvapila a potěšila. Krásně nám tímto zpříjemnila poslední večer roku. Děkujeme.
Hostinec a Cocktail Food Bar U Matěje Kotrby
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO