Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hostinec U Lva

Provoz hostince s nabídkou teplých i studených jídel a celkovou kapacitou 24 míst.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
tak je to prostě fajn vesnická hospoda, kde dostanete za malý peníze kopu dobrého jídla, nečekejte zářné kulinářské zážitky ale najíte se zde dobře. Jen je škoda ,že je večer restaurace cel´á kuřácka až část v průjedu by mohla být klidně bez kuřáků . Osluha milá ale trochu to trvalo.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
V sobotu 3.11. návštěva restaurace ve 14 hodin, jedna nervozní servírka, na lahvové nápoje čekání 35 minut, na čaj 52 min. Polévka pro děti za 45 min. Hlavni chod jsme raději neobjednali,protože by to mhlo trvat prý 1,5 hod. Naprosto nezvládnutý provoz a velká neochota. Vladěna
Recenze je užitečná (0)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme zavítali do Kouřimi na výlet, navštívili tento podnik a bylo to super, výborné jídlo, výborné prostředí i ochotná obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO