Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 180x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hostinec U Hubálků

Velkou devizou restaurace je jednoduchost a tradice. Na jídelním lístku najdete jídla dle receptur staročeské či regionální kuchyně. Pro vaše zážitky byly pečlivě nastudovány kuchařky venkovských babiček a na jídelní lístek zařazeny takové gastronomické pochoutky jako svíčková, gulášek, pečená kachní prsíčka či grilovaná vepřová panenka.

Místní kuchyně se pyšní prestižní známkou „Czech specials“ a „Czech Regional“ a v podání šéfkuchaře Pavla Hubálka zaručuje návrat všech zapomenutých chutí našich babiček. V jídelním lístku jsou vždy zohledněna roční období a dbá se tu na pestrost a čerstvost použitých surovin. Restaurace vítá domácí mazlíčky i cyklisty se speciálním menu, je tu možné nakoupit regionální dobroty i domů. V letních měsících můžete pro posezení využít jednu ze dvou venkovních zahrádek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Nelze hodnotit jedno jídlo. U Hubálků chutná vše, vždy dokonale naservírované a s příjemným výkladem. Atmosféra v restauraci je velmi uvolněná, oddáváte se neskutečným chuťovým zážitkům a už se Vám vlastně ani nikam nechce. Lze jen doporučit. Standa
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
jako vždy maximální spokojenost - excelentní obsluha, vynikající jídlo a k tomu velikonoční nabídka - doporučujeme všem zájemcům o kvalitní dobroty a servis !
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO