Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 188x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hostinec U Hubálků

Velkou devizou restaurace je jednoduchost a tradice. Na jídelním lístku najdete jídla dle receptur staročeské či regionální kuchyně. Pro vaše zážitky byly pečlivě nastudovány kuchařky venkovských babiček a na jídelní lístek zařazeny takové gastronomické pochoutky jako svíčková, gulášek, pečená kachní prsíčka či grilovaná vepřová panenka.

Místní kuchyně se pyšní prestižní známkou „Czech specials“ a „Czech Regional“ a v podání šéfkuchaře Pavla Hubálka zaručuje návrat všech zapomenutých chutí našich babiček. V jídelním lístku jsou vždy zohledněna roční období a dbá se tu na pestrost a čerstvost použitých surovin. Restaurace vítá domácí mazlíčky i cyklisty se speciálním menu, je tu možné nakoupit regionální dobroty i domů. V letních měsících můžete pro posezení využít jednu ze dvou venkovních zahrádek.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Problémy s rezervací přes RESTU (číšník prý žádnou rezervaci nemá, Restu mu prý netelefonovalo). Špatná obsluha, vše strašně trvalo.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Od restaurace v TOP 10 výběru 2016 jsme očekávali mnohem víc. První "zádrhel" byl hned po příchodu, kdy nám číšník řekl, že tam naši rezervaci nemá a že to není jeho problém, ale náš. Chvíli jsme postávali u dveří a nevěděli, zda-li to tím skončilo a máme odejít, nebo nás usadí. Restaurace byla plná, zahrádka také.... další lidé seděli i na sále a v salonku... takže ano, měli plno. Nakonec nás číšník usadil ke stolu, ale že by se nám nějak věnoval, to ne... zřejmě trest za to, že tam neměli rezervaci. Jídelní lístky přinesl asi po 10 minutách a pak jsme čekali další čtvrt hodinu na to, abychom si mohli objednat. Vybrali jsme kachní prso, ale při objednání nám řekl, že ho nemá a že si máme vybrat něco jiného a zase odešel. po objednání jsme čekali asi 20 minut na pití, polévky a předkrmy. Pivo na stůl "házel" jak někde štamgastům ve čtyřce. Jídlo bylo dobré, až na tuhé maso ve svíčkové omáčce. Guláš servírují v kotlíku a ještě pod ním zapálí svíčku. Taková docela zbytečná kudrlinka, stejně si to všichni nalili do talíře. Z restaurace jsme celkově zklamaní. Hlavním důvodem je chování personálu, resp. číšníka, který si očividně hraje na šéfa a neváhá své dvě kolegyně seřvat i na place před hosty. Byl přidrzlý, neochotný, pomalý.... slečna za barem se snažila, např. naše pití měla připravené celkem hned, ale potom stálo na tácu na baru a čekalo, až nám ho donesou. Jídlo bylo dobré, ale žádná pecka, na kterou bychom se chtěli vrátit. Restaurace si hraje na víc, než ve skutečnosti je. Za nás palec dolů a hodně hluboko.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO