Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hostinec U Feldů

Nově otevřený hostinec U Feldů leží přímo na malebném náměstí v Klimkovicích a můžete hned u něj lehce zaparkovat. Hostinec se vrací k tradicím a k české kvalitě. Je to ideální místo pro zastávku na zdravý oběd z čerstvých a sezónních surovin. Po obědě pak můžete vyrazit třeba na krásnou procházku do sousedního zámeckého parku. A po procházcese sem zase vrátit na domácí moučník a kávu! Bude-li pěkně, můžete si sednout na letní zahrádku v podloubí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Výborné jídlo - excelentní dýňová polévka, vynikající vepřová líčka, výborné bram.knedlíky s uzeným. Příjemné posezení v hezké restauraci. I přes dost obsazenou restauraci byla u nás obsluha každou chvilku. Navíc naprosto bezproblémové parkování přímo u restaurace (byli jsme zde v sobotu).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Projížděli jsme kolem, stavili se na oběd a vůbec nelitujeme. Jídlo, personál a prostředí je skvělé. Vřele doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO