Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

0 fotek
Na mapě

Informace Hostinec U Farlíků

Restaurace nabízí výběr z více než sto jídel, od pondělí do pátku zde nabízí denní menu, k dispozici jsou parkovací místa u restaurace a bezbariérový přístup pro tělesně postižené. Je možné v restauraci uspořádat svatby apod., k těmto účelům slouží salonek s kapacitou 20 lidí, sál pro 60 lidí a terasa s výhledem na Santiniho barokní chrám pro 40 lidí.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Jíst U Farlíků, to je pojem a jistota, že se najíte skvěle v příjemném prostředí s milou a ochotnou obsluhou. Jídlo je vždy z čerstvých surovin a připravené s velkou pečlivostí. Tuto tradiční restauraci mohu jen vřele doporučit všem těm, kteří chtějí vsadit na jistotu.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno